Dobré důvody

Ten, kdo je zvyklý na nejvyšší kvalitu, nemůže přijmout kompromis. V Liebherr používáme naše znalosti k výrobě prémiových výrobků. A děláme to již více než 60 let. V rámci chladicích a mrazicích zařízení nabízíme široký výběr působivých produktů, které vás zaujmou svým intuitivním ovládáním, energetickou efektivitou, klasickým designem a pestrou nabídkou praktických funkcí sloužících k zachování čerstvosti a kvality jídla, čímž napomáhají k udržování zdravého a moderního životního stylu.

Udržitelnost životního prostředí a zodpovědnost jsou také velmi důležité při vývoji našich produktů, a proto není překvapením, že v této oblasti pravidelně získáváme významná ocenění a certifikáty. Je mnoho rozumných důvodů, proč si vybrat právě Liebherr – kdy se vy rozhodnete k této správné volbě bez kompromisů?

Pro zajištění spolehlivosti produktů používá Liebherr při jejich výrobě materiály a součástky nejvyšší kvality. Již během procesu výroby prochází každý výrobek rozsáhlým testováním k zajištění perfektní kvality a funkčnosti. Díky neustálému vývoji našich produktů a díky optimalizaci všech našich součástek a výrobních procesů až do nejjemnějších detailů vám můžeme s jistotou garantovat vyhlášenou kvalitu Liebherr. Spojením kvalitních materiálů a klasického vzhledu naplňují naše chladničky a mrazničky nejvyšší designová očekávání. Kombinace kvalitní nerezové oceli, přesných elektronických ovládacích systémů a důmyslného zpracování vede k nadčasovému a elegantnímu vzhledu, který vás nikdy nepřestane inspirovat, ať už se jedná o produkty z řady Comfort nebo Premium.

Ocenění a uznání

Naše zařízení jsou pravidelně uznávána, dostávají ocenění za svůj velmi kvalitní design a vynikající inovace. Příklady těchto ocenění jsou Red Dot Award, Plus X Award, cena produktového designu iF, Interior Innovation Award a Kitchen Innovation Award iniciativy Lifecare Initiative.