DOPRAVA ZDARMA

Whirlpool AMW 4910 IX

mikrovlnná trouba vestavná, vnitřní objem 22 l, ovládání elektronické/tlačítkové, parní vaření, rozmrazování, 3D distribuce mikrovln, 4 úrovně výkonu, příkon 1 300 W, dětská pojistka


Kód: 041037

Výrobce: Whirlpool

Záruka: 2 roky

Doporučená cena: 6 990 Kč

Dostupnost: skladem

ESSOXKalkulačka splátek

Cena: 6 490,- Kč s DPH

nebo 4 x 1 622 Kč s
Rozložená platba ESSOX

Recyklační poplatek: započítaný v ceně

Zboží je možné zakoupit jen v kamenné prodejně.Whirlpool AMW 4910/IX, stříbrná/nerez

Doby, kdy jsme si ohřívali jídlo v kastrůlku na kamnech, jsou nenávratně pryč. Dnes se běžně využívají mikrovlnné trouby. Pokrm je teplý během chvíle a nám to ušetří nějaký ten čas. Mikrovlnná trouba Whirlpool AMW 4910/IX je navíc dodávána se speciální nádobou určenou pro vaření v páře, do které lze najednou vložit různé druhy potravin a vařit tak třeba brambory a zmraženou rybu najednou. Nejen že tak snadno připravíte chutný pokrm, ale navíc bude udělaný zdravým způsobem a bez zbytečně zašpiněného nádobí.

Výkonný spotřebič

Výkon mikrovlnného ohřevu je 750 W a můžete využít 4 úrovně ohřevu. Díky své hloubce pouhých 32 cm je mikrovlnná trouba vhodná například do horní skříňky kuchyňské linky. Nebude vám tak zabírat místo na pracovní ploše, které můžete využít mnohem efektivněji. Nerezový povrch v neutrálním designu s bílým grafickým displejem je velice líbivý a hodí se do každé kuchyně. Dvířka se otvírají do boku vlevo. Součástí balení je rovněž otočný talíř o průměru 25 cm.

Nadstandardní funkce

Kromě možnosti vaření v páře a přípravy komplexního pokrmu najednou se tento spotřebič pyšní také 3D distribucí mikrovln nebo funkcí Jet Defrost, což je superrychlé rozmrazování potravin. To oceníte zejména v okamžiku, kdy si zapomenete předem vyndat z mrazničky potřebné suroviny, ze kterých chcete uvařit chutné jídlo.