DOPRAVA ZDARMA

Grundig GKN27960FHXPN

lednice s mrazákem dole, objem chladničky 356 litrů, objem mrazničky 145 litrů, hlučnost 38 dB, Harvest Fresh, SuperFresh zóna


Kód: 500509

Výrobce: Grundig

Záruka: 2 roky - po registraci 5 let

Doporučená cena: 25 990 Kč

Dostupnost: skladem

ESSOXKalkulačka splátek

Cena: 24 590,- Kč s DPH

Recyklační poplatek: započítaný v ceně

Zboží je možné zakoupit jen v kamenné prodejně.Kombinovaná smart lednice Grundig Grundig GKN27960FHXPN ve stříbrné barvě s celkovým čistým objemem 514 litrů je zařazena do energetické třídy D. Aplikace HomeWhiz. Mrazák ve spodní části má 158 litrů a 3 transparentní zásuvky. Mrazicí výkon 6,5 kg potravin za 24 hodin. 356litrová chladicí část je vybavena 3 skleněnými policemi, držákem na láhve, 4 dveřními policemi, zásuvkou VitaminCare a menším boxem pro konzervy nebo sýry. Výdrž v případě poruchy až 24 hodin. Vybavena je technologií DuoCooling No Frost, funkcí Harvest Fresh a LED světlem. Výkonný ProSmart invertorový kompresor. Hlučnost při chlazení jen 38 dB. Rozměry (V × Š × H): 192 × 70 × 74,5 cm.

Zachovaná čerstvost

V chladicí části o objemu 356 litrů naleznete skleněné police, držák na láhve a 2 praktické zásuvky. Ve dvířkách chladničky jsou 3 menší police, vhodné pro uskladnění sýrů, vajíček a nápojů. Speciální zásuvka VitaminCare s modrým světlem je určena pro ovoce a zeleninu, které udrží déle čerstvé.

SuperFresh a Quick Freeze

Kromě zóny VitaminCare má také zónu SuperFresh, která udržuje teplotu nad bodem mrazu a zajišťuje ideální vlhkost. Tato zásuvka je určena pro ryby, maso a mléčné výrobky. Mraznička má funkci rychlého zmrazení. Při rychlém zmrazení si potraviny zachovávají svou strukturu a vitamíny. 

HomeWhiz

Chladničku můžete ovládat pomocí aplikace HomeWhiz, například z práce nebo během dovolené. Přes mobilní telefon si nastavíte požadovanou teplotu, případně sledujete, v jakém stavu je chladnička.

Chlazení

Kombinovaná chladnička Grundig má systém DuoCooling se dvěma samostatnými chladicími okruhy. Oddělené chlazení v chladničce a mrazničce pomáhá udržovat optimální vlhkost, což prodlužuje trvanlivost skladovaných potravin. Technologie No Frost vás zbaví starostí s odmrazováním.

Čistý vzduch

Pro lepší kvalitu vzduchu je chladnička vybavena filtrem OdourFresh, který odstraňuje bakterie, viry a pachy. Pokaždé, když otevřete ledničku, ucítíte jen čerstvý a čistý vzduch.

Mrazicí část

Mrazák umístěný v dolní části dosahuje objemu 158 litrů. Vnitřní vybavení tvoří 3 průhledné plastové zásuvky pro skladování mražených potravin. Mrazicí kapacita dosahuje 6,5 kg / 24 hod a odolnost vůči výpadku proudu až 24 hodin.

Vnitřní LED osvětlení

Vždy perfektní přehled o stavu zásob v chladničce budete mít díky praktickému LED osvětlení. Celkově je toto světlo účinnější a poskytuje více přirozeného světla ve srovnání s klasickým osvětlením.

Klíčové parametry produktu

Šírka 70 cm
Výška 192 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021
  D

Fyzické vlastnosti a barva

Barva stříbrná
Šírka 70 cm
Výška 192 cm
Hloubka 74.5 cm
Hmotnost 89.5 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej Ano

Další vlastnosti

Značka Grundig
Smart
  Ano

Hlučnost

Maximální hlučnost 38 db

Mraznička

Umístění mrazničky dole
Čistá kapacita mrazničky 158 L
Mrazící výkon 6.5 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem 514 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky 356 L

Energetické údaje

Roční spotřeba energie 243 kWh
Klimatická třída SN-T
Akumulační doba 24 hod.
Třída energetické účinnosti 2021
  D

Funkce

No Frost (mrazák) Ano
Rychlé zamražení Ne
Alarm Ano

Další parametry

Dvouokruhový NoFrost Ano
Displej na dvířkách Ano