Akumulátorové vysavače

Úprava vzduchu

Péče o vlasy

1Sací výkon testován dle normy EN IEC62885-4 CL5.8 a CL5.9 na flexibilním vstupu s plnou sběrnou nádobou ve zvýšeném režimu Boost.
2Nejvyšší přesnosti bude dosaženo v režimu Auto. Funkce automatického přizpůsobení sacího výkonu je k dispozici pouze v režimu Auto. Testováno na základě průměrného domácího využití, podle údajů z interního testování společností Dyson. Mikroskopický prach je definován jako částice menší než 100 mikronů.
3Při použití v režimu Eko na tvrdé podlaze. Skutečná doba chodu se může lišit v závislosti na výkonovém režimu, typu podlahy a/nebo použitých hubicích.
4Uvedená doba chodu platí pro sací režim 1 s připojeným nemotorizovaným nástavcem. Skutečná doba chodu se může lišit v závislosti na režimu výkonu a/nebo použitých hubicích.
5Filtrace testována podle ASTM F1977-04 ve zvýšeném režimu Boost nezávislou třetí stranou SGS-IBR Laboratories US v laboratorním nastavení.
6Sací výkon testovaný podle normy EN 60312-1 CL5.8 a CL5.9 při ústí hubice/trubice se zaplněnou sběrnou nádobou ve zvýšeném režimu MAX.
7Hlučnost ve srovnání s jinými akumulátorovými vysavači Dyson.

Vyberte si Dyson